Karl Axel Pehrson färglitografi

288972

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad K. A. Pehrson -86, 188/385, färglitografi, bladmått 44,5x50 cm

Glas med spricka

Fack 1

Budhistorik (11 bud)
1657967
750
1657608
700
1657965
700
1657608
650
1655344
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.