Håkan Rehnberg etsning

288970

BERG, Håkan (född 1958): "Liv", signerad, numrerad 5/30, färgetsning, ca 54x44,5 cm

Fack 15

Håkan Rehnberg etsning
Budhistorik (15 bud)
1658659
1658658
950
1658655
900
1658653
850
1658646

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.