Karmstolar i rokokostil

288969

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, skuren dekor

Skador, fläckar

Rum 12

Karmstolar i rokokostil

Budhistorik (8 bud)
1658364
650
1656622
600
1658361
550
1656622
500
1658360
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.