Peter Freudenthal litografi

288967

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad Peter Freudenthal 1984, numrerad 47/83, färglitografi, bladmått ca 50x45,5 cm

Fack 1

Peter Freudenthal litografi
Budhistorik (11 bud)
1657901
750
1657899
700
1657900
700
1657899
650
1647085
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.