Peter Freudenthal litografi

288966

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad Peter Freudenthal 1983, numrerad 70/75, färglitografi, bladmått ca 65x44,5 cm

Fack 3

Peter Freudenthal litografi
Budhistorik (1 bud)

1649475
2015-01-20 20:45:05

2015-01-27 kl 13:14
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.