Oidentifierad konstnär oljemålning

288954

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv med segelbåt, signerad och daterad B De Bony -12, olja på pannå, 20x19 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Budhistorik (2 bud)

1656685
1652858

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.