William Pitt oljemålning

288953

PITT, William (act. 1853-1890): Landskapsmotiv, signerad och daterad a tergo W Pitt 1873, olja på duk, 33,5x48 cm

Krackeleringar, duklagningar, skador

Konst, Äldre måleri

Rum 2

William Pitt oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1656659
1656487
1656457
1 800
1655979
1 700
1655865
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.