Oljemålning

288945

MONOGRAMISTEN B, (2) insjölandskap, 18/1900-tal, olja på pannå, 19x27 cm vardera
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

Ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1657345
1657344
1657343
1657342
950
1657341
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.