Emil Nordberger oljemålning

288939

NORDBERGER, Emil (1889-1942): Kustbild med rovfåglar, signerad och daterad Emil Nordberger -24, olja på duk, ca 60x100 cm

Rum 6

Emil Nordberger oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1656792
1 900
1652347
1 800
1656790
1 700
1652347
1 600
1656788

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.