Per-Åke Persson

288938

PERSSON, Per-Åke (född 1950): "Dreamway", fotografi, C-print, signerad och daterad Per-Åke Persson, numrerad 2/3, 2006, ca 89x71 cm

Konst, Fotografi

Fack 18

Per-Åke Persson

Budhistorik (8 bud)
1657095
1657093
1 400
1657081
1 300
1651170
1649862

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.