Bertil Berg

288935

BERG, Bertil (född 1935): Citroner, signerad Bertil Berg, färglitografi, 14/230, 45x59 cm

Fack 6

Bertil Berg

Budhistorik (1 bud)

1657958
2015-01-27 12:52:40

2015-01-27 kl 13:35
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.