Birgitta Lundberg

288931

LUNDBERG, Birgitta (född 1933): Komposition, signerad Birgitta Lundberg Paris -65, akvarell, 70x56 cm

Fack 15

Birgitta Lundberg

Budhistorik (14 bud)
1658020
1657992
1656916
1656916
950
1653813
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.