Richard Ryan Hommage ā Basquiat

288926

RYAN, Richard (född 1974): Hommage ā Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan, 94/140, färgserigrafi, 79x134 cm

Rum 5

Budhistorik (10 bud)
1656737
1654445
1654259
1 900
1654259
1 800
1651636
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.