Richard Ryan färglitografi i mapp

288917

RYAN, Richard (född 1974): Mapp (4) "Mi sono perso a Roma", bestående "Colosseum Car Crash", "La Madonna di Pantheon", "Le Vergine", "Bright Star", signerade Ryan, 324/350, silkscreen, bladmått 48x62 cm

Rum 1

Budhistorik (7 bud)
1657242
3 400
1652353
3 200
1652237
1652352
2 800
1652237

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.