Stig Claesson tusch

288915

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Hedvig Eleonora kyrka - Stockholm, signerad och daterad Stig Claesson -80, tusch, 40x51 cm

Fack 7

Stig Claesson tusch

Budhistorik (19 bud)
1657459
1 700
1657323
1 600
1657457
1657323
1 400
1657456
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.