Peder Duke akvarell

288914

DUKE, Peder (1938-2003): "Berg II", signerad och daterad Peder Duke 1959, akvarell, 35,5x50,5 cm

Med dedikation

Fack 1

Peder Duke akvarell

Budhistorik

2015-01-26 kl 14:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.