Lennart Jirlow färglitografi

288912

JIRLOW, Lennart (född 1936): Konsthandlaren, signerad L. Jirlow samt numrerad, färglitografi, 45x55 cm

Gulnader

Fack 15

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (14 bud)
1656877
1656875
1 900
1656873
1 800
1656864
1 700
1655502
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.