Carl Werner pastell

288911

WERNER, Carl (1800-tal): Stilleben med kopparkastrull och lykta, signerad Carl Werner H K S 1899, pastell, 44x52 cm, oramad

Smärre repor och revor

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Carl Werner pastell

Budhistorik (8 bud)
1655520
1652414
900
1651169
600
1648734
500
1647704
450

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.