Stig Clesson (Slas) tusch

288909

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -80, tusch, 40x51 cm

Fack 7

Stig Clesson (Slas) tusch

Budhistorik (15 bud)
1657334
1657333
1657333
1657326
950
1657326
750

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.