Oidentifierad konstnär olja

288906

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1950): Segelskutor i hamn, signerad Girard, olja på duk, 60x72 cm

Dukskador efter häftstift

Fack 3

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (1 bud)

1656950
2015-01-26 14:49:22

2015-01-26 kl 19:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.