Nils Kölare

288905

KÖLARE, Nils (1930-2007): (2) Kompositioner, signerade och numrerade N Kölare II/XV, färgserigrafier, 38,5x60 cm vardera

Fack 3

Nils Kölare

Budhistorik (12 bud)
1650306
1657910
1650306
950
1657908
900
1650306
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.