Mia Jarnsjö fåglar

288902

JARNSJÖ, Mia (född 1947): (2) "Nära..." resp komposition, signerade Mia Jarnsjö, färgetsningar, 15/90 resp 3/90, 27x33 resp 34x27 cm

Fack 3

Mia Jarnsjö fåglar

Budhistorik (7 bud)
1658072
550
1656386
500
1646336
450
1656385
450
1646336

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.