Margareta Ternström

288897

TERNSTRÖM, Margareta (född 1933): Komposition, blandteknik på papper samt graverad glasskiva, signerad och daterad Margareta Ternström 84, 50x37 cm

Rum 11

Margareta Ternström
Budhistorik (1 bud)

1656054
2015-01-25 19:10:00

2015-01-27 kl 18:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.