Sängbord i björk

288890

SÄNGBORD, 1 par, 1930/40-tal, delvis i björk, bemålade, stämplade Carlström&Co Bjärnum, höjd 56, 40x32 cm

Bruksslitage

Rum 6

Sängbord i björk

Budhistorik (1 bud)

1645574
2015-01-17 15:22:27

2015-01-26 kl 20:00
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.