Willy Gordon brons

288889

GORDON, Willy (1918-2003): Stående modell, signerad och daterad Willy Gordon -57, 9/10, brons, höjd ca 25 cm

Konst, Skulpturer

Monter 7

Willy Gordon brons

Budhistorik (36 bud)
1657508
5 600
1657507
5 400
1655939
5 200
1655812
5 000
1655188
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.