Svarta pinnstolar

288888

PINNSTOLAR, 4 st, 1900-tal, svartmålade, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

Rum 12

Svarta pinnstolar

Budhistorik (28 bud)
1657029
2 400
1657039
1657029
1657028
1 900
1656998
1 800

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.