Lennart Rosensohn

288886

ROSENSOHN, Lennart (1918-1994): Festen, signerad i trycket Rosensohn 1968, färglitografi, 94x67 cm

Glaset trasigt

Fack 9

Lennart Rosensohn
Budhistorik

2015-01-27 kl 10:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.