Soffbord sk Butler´s Tray

288884

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, sk Butler´s Tray, björk, gångjärn i mässing, höjd 54, 130x100 cm

Bruksslitage, sprickor

Rum 6

Soffbord sk Butler´s Tray

Budhistorik (6 bud)
1656537
750
1656748
700
1656537
550
1654667
500
1654667

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.