Karmstolar rokokostil

288880

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, klädsel i gul petit-point med blommor, sitthöjd ca 45 cm

Klädseln med lagningar, smärre fläckar

Rum 6

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (10 bud)
1656556
700
1656428
650
1656555
650
1656428
600
1656554
550

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.