Per Medstrand

288864

MEDSTRAND, Per (född 1957): Nyckeln, signerad och daterad Per Medstrand, färg på etsning, numrerad 23/90, 51x71 cm

Fack 12

Per Medstrand

Budhistorik

2015-01-27 kl 19:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.