Golvlampor 1 par

288859

GOLVLAMPOR, 1 par, omkring 1900-talets mitt, stomme i mässing, dekor av teak, kromad rund fot, höjd inkl skärm ca 136 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 17

Golvlampor 1 par

Budhistorik (28 bud)
1657213
2 600
1656791
2 400
1655207
1647619
1655206

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.