Olle Kåks

288851

KÅKS, Olle (född 1941): Komposition, signerad och daterad Kåks -81, 29/40, serigrafi, bladmått ca 121x81 cm

Fack 18

Olle Kåks

Budhistorik (3 bud)

1656929
1656904
1647925

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.