Rolf Norrman oljemålning

288848

NORRMAN, Rolf (1921-1964): Porträtt i pastell, signerad Rolf Norrman, olja på duk, ca 61x45 cm

Fack 9

Rolf Norrman oljemålning

Budhistorik

2015-01-26 kl 19:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.