Matservis Rörstrand

288844

MATSERVIS, 53 dlr, porslin, 1900-tal, Rörstrand, bestående av: 12 mattallrikar, 13 djupa, 9 bordstallrikar, 11 assietter, 3 uppläggningsfat, 4 uppläggningsskålar, såsskål

En djup tallrikar med nagg undertill

Keramik/Porslin

Monter 7

Matservis Rörstrand

Budhistorik (16 bud)
1657169
1657132
1656249
950
1655623
900
1656247
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.