Carl Anton akvarell

288843

AXELSSON, Carl-Anton (född 1933): Skärgårdsklippor, signerad Carl Anton, akvarell, ca 28x36 cm

Med dedikation a tergo.

Fack 5

Carl Anton akvarell

Budhistorik (14 bud)
1657214
1657212
950
1657210
900
1657208
850
1657205

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.