Claude Weisbuch färglitografi

288838

WEISBUCH, Claude (född 1927): Man och häst, signerad Weisbush, 184/360, färglitografi, ca 52x75 cm

Claude Weisbuch färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1655937
700
1650279
650
1655936
600
1650279
550
1655935
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.