Bordslampa

288836

BORDSLAMPA, 1900-tal, mässing, stomme i konstläder, 2 ljuspunkter, höjd ca 46 cm

Konstlädret med slitage, skärmens fäste något sned

Belysning, Bordslampor, Metall

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (21 bud)
1656747
1 600
1656745
1656744
1656736
1 400
1656742
1 400

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.