Bengt Fransson oljemålning

288834

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Vy mot skeppsbron", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 45x61 cm

Fack 7

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1657042
3 200
1656892
1657040
1656892
2 800
1656937
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.