Pelle Åberg oljemålning

288833

ÅBERG, Pelle (1909-1964): "Roma", signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 38x31 cm

Fack 7

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1657014
1 400
1657006
1 300
1656867
1657005
1656867

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.