Einar Jolin litografi

288832

JOLIN, Einar (1890-1976): Svanar, signerad Jolin, numrerad 209/360, färglitografi, ca 58x47 cm

Smärre gulnader

Fack 6

Einar Jolin litografi

Budhistorik (23 bud)
1657472
1657471
1 400
1657468
1 300
1657470
1 300
1657468

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.