Märkduk 1800-talets mitt

288831

MÄRKDUK, daterad 1852, "sydd af Johanna Matilda Hansdotter", ca 35x47 cm, ramad

Skador

Diverse, Allmoge

Fack 7

Märkduk 1800-talets mitt

Budhistorik (28 bud)
1655029
2 400
1645236
1654978
1645236
1654956
1 900

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.