Orientmatta

288827

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Yomoud, ca 190x315 cm

Lagningar, langetteringar med skador, ställvis slitage

Mattor/Textilier, Äkta mattor

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (11 bud)
1655095
4 600
1655094
4 400
1654450
4 200
1654449
1652794
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.