Vitvinsglas 1900-talet första hälft

288825

VITVINSGLAS, 9 st, 1900-talets första hälft, kupa i grönt glas, höjd ca 13,5 cm

Ngn ej noterad obetydlig nagg kan förekomma, bruksslitage

Glas, Servisglas

Monter 7

Budhistorik (7 bud)
1656973
550
1656888
500
1656838
450
1655477
1656837

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.