Teservis Jena

288824

TESERVIS, 7 dlr, Jena, bestående av: tekanna, 5 koppar med fat, sockerskål

2 ngt udda extrafat medföljer, slitage, repor

Glas, Servisglas, Design

Monter 7

Teservis Jena

Budhistorik (5 bud)
1657423
500
1657203
450
1656731
1645897
1645420

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.