Bokhylla empirestil

288810

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, empirestil, fanérad i mahogny, höjd ca 128, 137x31 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Sprickor, smärre fanérskador. Bakstycke med utsågat hål.

Rum 5

Bokhylla empirestil

Budhistorik (24 bud)
1657194
2 800
1657192
2 600
1657193
2 600
1657192
2 400
1657190

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.