Butlers tray bord

288806

BUTLERS TRAY, 1900-tal, bemålat, brännmärkt Dalhem snickeri Lammhult", höjd 55, totalt 120x90 cm

Bruksslitage

Rum 5

Butlers tray bord

Budhistorik (11 bud)
1655657
1 600
1655291
1655656
1655291
1 300
1655046

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.