Stolar gustavianska provinsarbeten

288804

STOLAR, 2 st, 1700-tal, gustavianska provinsarbeten, bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar, sitthöjd 43 cm

Senare bemålade, senare klädsel, klädsel med slitage o fläckar

Rum 4

Budhistorik (9 bud)
1657462
3 200
1657441
1657261
2 800
1657227
1657141

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.