Snedklaffsekretär Louis XV-stil

288801

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérad i valnöt, förgyllda beslag, dekor av polykroma porslinsplaketter, höjd ca 95, 74x45 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, sprickor, fanérskador, klaffen har slagit s

Rum 8

Budhistorik (35 bud)
1656174
8 200
1656178
8 200
1656174
8 000
1656173
7 800
1656172
7 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.