Skrivbord Kina

288797

SKRIVBORD, 1900-tal, Kina, betsat trä, nyckelskyltar i form av fladdermöss, höjd 81, 121x64 cm
Proveniens:inköpt i Kina

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Skrivbord Kina

Budhistorik (9 bud)
1656110
1654420
1 300
1654419
1654417
1650855

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.