Stolar stapelbara

288796

STOLAR, 4 st, 1980-tal, stapelbara, krom och randig klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

Rum 5

Stolar stapelbara

Budhistorik (8 bud)
1654919
650
1654149
600
1654917
550
1654149
500
1654916
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.